Erken Akita Rezervasyon Sistemi

/Erken Akita Rezervasyon Sistemi
Erken Akita Rezervasyon Sistemi2017-08-29T21:40:29+00:00
AKITA PARADISE DOG CLUB  Erken Akita Rezervasyon Sistemi neden1 300x210

AKITA PARADISE DOG CLUB

Erken rezervasyon yaparak Japon Akita Inu ve Amerikan Akita  yavru sahiplendirme planı, Türkiye’de ilk defa Akita Paradise Dog Club tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Bu sistem Dünyanın çoğu gelişmiş bilinçli ülkelerinde profesyonel Akita üreticilerinin kullandığı bir sistemdir.

Bu sistem  her zaman  karşılıklı sevgi, saygı ve güven içerisinde işlediği için, sadece alanında uzman üreticiler tarafından kullanılabilir.

Alanında uzman, profesyonel üreticiler üretim yaparken damızlıklarını her açıdan değerlendirir ve ona göre eşleşme planlarlar. Damızlıklarını her yönü ile iyi tanıyan, her zaman onlar ile beraber yaşayan üreticiler, yapacak oldukları eşleşmelerden az çok nasıl yavru alabileceklerini tahmin edebilirler. Bu planlanan üretimler her zaman bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir.

Gebelikten doğuma, doğum anından sizlere teslim edilinceye kadar geçen sürede sürekli gözlem altında tutulan ve çeşitli testlerden geçen yavrular 2 aylık oldukları zaman,  sizlerin istekleri doğrultusunda  karakter  ve anatomik yapısına göre birbirlerinden ayrılır ve sizin amacınıza uygun en doğru yavru seçenekleri sizlere sunulur.

Bu sistem sayesinde; yavru almak isteyen kişilerin beklentilerine , yaşamış oldukları ortamın şartlarına en uygun yavrular; tesadüfen değil bizzat bilinçli ve birbirlerine uygun bir şekilde belirlenerek, daha anne altındayken, ileride ki yaşayacağı ortam ve yeni ailesi ile uyumlu bir şekilde yaşayabilmeleri için gerek duydukları  tüm ilk sosyalizasyon ve eğitimlerine başlanarak sahiplerine teslim edilir.

Akita Paradise Dog Club ; erken rezervasyon sistemi ile daha anne karnında iken yavrularını sahiplendirir.

Gerçekleştirilen tüm eşleşmelerimiz ; sitemizde ‘’Üretim Planı’’ bölümünde yayınlanır ve annenin gebeliği ultrason sonucunda kesinleştiğinde rezervasyona açılır. Açılan her bir rezervasyon bilgileri aynı sayfada yayınlanır. Eğer bu doğum beklentilerinizi karşılıyor ise doğumdan önce gerçekleştireceğiniz erken rezervasyon ücreti ile yavrunuzu ayırabilirsiniz. Yavrularımıza 35. Günden itibaren  anne sütüne ek olarak ıslak kaliteli kuru mama verilmeye başlanır.  İç , dış parazit uygulamaları ve 1. Karma aşısı yapıldıktan sonra KIF(Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu) tarafından gönderilen mikrochipler deri altına uygulanır ve KIF’ın gönderdiği anne, baba soyağacını gösteren FCI ONAYLI Uluslararası geçerli SOY KÜTÜK BELGESİ (ŞECERE) ile beraber sizlere sertifikalı olarak pasaportu ,sağlık karnesi ve şeceresi ile birlikte teslim edilir.

AKITA PARADISE DOG CLUB  Erken Akita Rezervasyon Sistemi neden2 300x247

AKITA PARADISE DOG CLUB

Sizde profesyonel şekilde çok üst düzey şecereli akita yavrularına sahip olmak istiyorsanız; ‘’Üretim Planı’’ bölümümüzü ziyaret edebilir ya da +90 506 836 48 84 numaralı telefon veya ismet@akitainu.com.tr mehmet@akitainu.com.tr e-mail yolu ile ayrıntılı bilgi alarak yavru rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Erken rezervasyon sistemimiz ile bizden yavru rezervasyonu yapmış iseniz 30. Gününden sonra düzenli olarak fotoğraf, video alarak yavrunuzun gelişimini takip edebilirsiniz. Beklentiniz doğrultusunda yavru sizin onayınız alınarak seçilir ve yaşam koşullarınıza göre isterseniz yavrunuza özel eğitimler verilir.

Bunun yanında yavrunuz gelmeden önce; yaşayacağı ortamı ziyaret ederek yavrumuz için uygun bir yaşam alanı hazırlamanıza yardımcı oluruz.

Yavrunuzu size teslim edinceye kadar geçen süre içerisinde Akita bakımı, beslenmesi, sağlığı, eğitimleri konusunda sizleri bilgilendiriyor ve ilk günden itibaren yavrumuzla sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz için 24 saat sizlere destek sağlıyoruz.

Doğru Akita Irk standartlarına uygun bir yavruya sahip olmak ; şans ile değil, profesyonel  bilinçli bir üretim, seçim ve doğru yönlendirme teknikleri sayesinde gerçekleştirilir. Bugüne kadar sahiplendirdiğimiz tüm yavrular için bu yöntemlerimiz sayesinde çok güzel sonuçlar almış bulunuyor ve doğru yolda olduğumuzu görmekten mutluluk duyuyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , yavrularımız ile sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu bir hayat yaşamanızı dileriz.